کلیشه‌های جنسیتی چه هستند؟

چه چیز ضدزن است؟

اول از همه باید بدانید که در اینستاگرام، به جز تعداد معدودی پیج، بقیه جز مزخرف چیزی ارائه نمی‌دهند.

از کلیشه‌های جنسیتی خسته شده‌اید؟

از محدودیت‌ها فراری هستید؟

حس می‌کنید شما یکی از میلیون‌ها زن سرکوب شده در ایران هستید؟ به دنبال برابری و تساوی حقوق زن و مرد هستید؟

اکیدا توصیه می‌کنم ادامه‌ی این متن را نخوانید.

ولله که من نه دختر چشم و گوش بسته‌ای هستم و نه جامعه ندیده اما می‌گویم که گور بابای برابری و این‌ها! برابری اگر واقعی باشد اتفاقا سخت هست!

اینی که چپ و راست در اینستاگرام به شما می‌گویند برابری واقعی یا حتی فمنیسم واقعی نیست. صرفا محتوایی تزیین شده است که شما را سر ذوق بیاورد و با خودش همراه کند.

عزیزان دلبندم!

از برابری صحبت می‌کنید؟ حق طلاق می‌گیرید؟ می‌گویید برابر باشیم و هزار و یک شرط می‌گذارید و کلی حق ضمن عقد می‌گیرید؟ اولا تا جایی که می‌دانم شروط ضمن عقد ضمانت اجرایی ندارند! دوم اینکه خاک به دهانم! مهریه‌ هم می‌گیرید به اندازه‌ی سال مبارک تولدتان؟

یک وقت ترشی چیزی نکنید!

حتما سر خانه و زندگی که رفتید، کار نمی‌کنید یا اگر کار می‌کنید معتقدید حقوق زن برای خودش است؟

گل‌های قشنگم

شما برابری نمی‌خواهید! شما اصلا معنی کلمه‌ی برابر را نمی‌دانید! به این کار شما می‌گویند خشونت علیه مردان!

شما را به خدا قسم وقتی چیزی نمی‌دانید یکهو فازش را برندارید!

الله اکبر!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

chaimtohbw9cf Accueil Matthew قهوه گانودرما دانلود آهنگ جدید نوین سازه دانلود زیباترین اهنگ ها KETAB تضمینی|خریدفروش برنج ایرانی در اصفهان مِهروَرزی با همه آیینِ ماست!